Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2016

Charakteristika časopisu

Jarní číslo je ve znamení květin - jak už nám napovídá samotná obálka časopisu. Můžete s námi vyšívat, malovat, ale i péct a zdobit jarní květiny. Nechybí háčkování, pletení a malá školička křížkové výšivky. Pokud si vyrábíte své rodokmeny, jistě vás potěší několik tipů na rodinný strom. Pracujeme s pryskyřicí, papírem a také s korálky a flitry. Upéct si s námi můžete domácí pečivo, které je nenáročné na přípravu i na čas. Pusťte se s námi do tvoření a objednejte si naše číslo, ať vám v archivu nechybí - zasíláme jen do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 2/2016

Charakteristika časopisu

100 stran nápadů pro nejbarevnější svátky v roce - kromě netradičního zdobení kraslic a klasických velikonočních receptů, také najdete v čísle inspiraci pro jarní stolování. Nechybí ani ovečka - jako symbol jara a motiv zajíčků a kuřátek. Nezapomněli jsme ani na tvoření s dětmi a pro děti - práce s papírem a přírodními materiály. Pokud milejete barevné tkaniny, pak uvítáte patchwork, který je v pastelových barvách a bude se hodit do všech interiérů. Nechybí klasické pletení, háčkování a křížková výšivka. Objednávejte časopis a doplňte si svůj archiv, ať vám žádné číslo nechybí!


Vydání časopisu DEKOR 3/2016

Charakteristika časopisu

100 stran tipů pro tvoření u vody v duchu léta, sluníčka a letních plodů.Ušijte dětem námořnický domeček, uháčkujte dekorace do letní kuchyně nebo uvažte letní věnce jen tak pro radost! Nechybí ani tipy do kuchyně, kde zpracováváme ovoce a přinášíme nápady pro rychlé občerstvení. Nenechte si ujít naše letní číslo, které si můžete objednat až do vyprodání zásob za 45 Kč. Doplňte si svůj archiv!


Vydání časopisu DEKOR 4/2016

Charakteristika časopisu

Podzimní plody a tvoření s nimi, klasická pletená móda a drobné dekorace. 100 stran podzimních tipů, které by vám neměly chybět. Šité hračky a pomůcky do školy, liška a motivy s ní. Moderní i tradiční techniky - objednávejte naše podzimní číslo, které je v archivu pouze do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 5/2016

Charakteristika časopisu

Adventní číslo přináší 100 stran nápadů na tvoření pro nejkrásnější svátky v roce. Tipy na adventní svícny, věnce a kalendáře. Nechybí ani nápady pro vánoční dárky. Pletení, háčkování, vyšívání, ale i kreativní moderní techniky, které vám zpříjemní předvánoční čas. Ověřené recepty a tipy pro dekorace. Objednávejte do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 6/2016

Charakteristika časopisu

Ve vánočním čísle najdete tipy na dárky a vánoční dekorace. Papírový betlém je součástí časopisu - jako dárek na vystřižení. Pletené rukavice a svetry, perníkové cukroví, alpská protěž nebo papírové tvoření pro vánoční čas. Opět 100 stran nápadů a tipů pro nejkrásnější svátky v roce - objednávat můžete pouze do vyprodání zásob!