Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2014 - vydáno: 28. 1. 2014

Charakteristika časopisu

Jarní číslo nám vyšlo v lednu a bylo plné renovace bytu a dekorací, malby na sklo, bylinky, mozaiky z porcelánu nebo chystání Valentýna. V každém čísle je vždy křížkové vyšívání, pletená a háčkovaná móda. I v tomto čísle nabízíme jarní modely a háčkované plédy. Krásná je i soupravička pro miminka, včetně pleteného medvídka pro nejmenší. V prvním čísle začínáme i se školičkou patchworku, kde se naučíte základní sešívání čtverců.


Vydání časopisu DEKOR 2/2014 - vydáno: 11. 3. 2014

Charakteristika časopisu

Velikonoce – hlavní téma druhého čísla. Chystejte spolu s námi jarní svátky. Malování vajec, chystání kuřátek, slepiček a zajíčků. Velké téma háčkování vás nadchlo nejvíce a jednoduchý čtvercový a kulatý vzor jste se rychle naučili. I v tomto čísle pokračujeme s oblíbenou technikou quisling a je zde pro vás připravený 2. díl patchworku, kde se spolu s námi naučíte sešívání trojúhelníků.


Vydání časopisu DEKOR 3/2014 - vydáno: 13. 5. 2014

Charakteristika časopisu

Třešně, jahůdky a levandule. Letní číslo obsahuje tipy pro tvoření s dětmi a také klasické ruční práce – pletení, háčkování a nechybí samozřejmě ani křížková výšivka. Pokračujeme opět dalším dílem školičky v patchworku. Zajímavá je recyklace obyčejných bavlněných triček, kde vám nabízíme 8 stran nápadů, jak je přeměnit a znovu používat! Dětská autodráha pro kluky na cesty a také práce s terakotovými květináči, nejoblíbenější témata letního čísla. Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 45 Kč, přímo na našich webových stránkách nebo na tel. č. 225 985 225 u společnosti SEND – dekor@send.cz Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: predplatne@abompkapa.sk.


Vydání časopisu DEKOR 4/2014

Charakteristika časopisu

Podzimní plody, listy, dýně a chryzantémy. Motivy podzimního období se objevují v celém čísle. Nechybí ruční práce – pletení, háčkování a vyšívání a ani kreativní techniky. Můžete si spolu s námi ušít indiánské týpí nebo několik motivů lišky, která se stala trendem letošního roku. Pokračujeme školičkou patchworku a naučíme Vás tentokrát diagonální hvězdu. Velkým tématem jsou podzimní věnce, které si můžete spolu s námi připravit a mít tak originální vstup do svého domu či bytu. Zajímavá je i práce s přírodními materiály – jako je seno, kukuřičné klasy apod. Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 45 Kč, přímo na našich webových stránkách nebo na tel. č. 225 985 225 u společnosti SEND – dekor@send.cz Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: predplatne@abompkapa.sk.


Vydání časopisu DEKOR 5/2014 - Adventní číslo vychází 14. října 2014

Charakteristika časopisu

Adventní věnce, svícny a vazby. Klasické vyšívání - nejoblíbenější křížková výšivka a tipy pro adventní kalendáře v trochu novém pojetí. Sob a jeho podoba v perníku, v plsti nebo pouze malované na vánočních dekoracích. Pletené dárky pro děti a hračky pod stromeček. A jak už to tak u vánočních čísel bývá, jsou plná dobrot, vánočního pečení, cukroví a tipů na vánoční nápoje. Objednávejte si naše vánoční čísla za sníženou cenu 45Kč, dokud jsou stále v prodeji! Doplňte si svůj archiv!


Vydání časopisu DEKOR 6/2014 - Vánoce

Charakteristika časopisu

Fialová je barva Vánoc a tak i naše vánoční číslo bylo v tomto odstínu - vy si tak můžete spolu s námi připravit vánoční svátky nejen ve fialové barvě, ale připravit si i milé pozornosti z juty, která není pro Vánoce tolik typická. Vyrobte si spolu s námi několik vánočních ozdob na stromeček - plstěné z rouna, vyšívané křížkovým stehem, vystřihované z papíru nebo háčkované. Pletené ponožky, rukavice a norské vzory pod stromeček! Opět nechybí tipy pro vánoční stůl a kuchyni.