Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2013 - vydáno: 22. 1. 2013

Charakteristika časopisu

Jarní číslo letošního roku nám vyšlo koncem ledna. Přestože ještě nebylo jaro v plném proudu, v našem čísle tomu bylo naopak. Kvetla nám sakura, pampelišky i sněženky. Číslo bylo nabité dekoracemi pro jarní období i pro svátek sv. Valentýna. Pokud milujete jednu z těchto technik – jako je mozaika, práce se stuhou, malba na textil, vyšívání stuhou, skládání z papíru, křížková výšivka, quilling, pletení a háčkování, pak vám jistě naše jarní číslo nesmí v archivu chybět. Jarní vydání časopisu DEKOR si můžete objednávat přímo na našich webových stránkách nebo přes společnost SEND – 225 985 225.

Rubriky 1/2013

Móda Kosmetika Recepty Vazby Moderní techniky Ruční práce


Móda

Móda pro jarní období je pro vás nachystaná! Upleťte si kabátky a pulovry podle posledních trendů a vyrazte si do města, na výlet nebo jen tak na procházku přírodou. Opět zde hraje velkou roli kvalitní pletací příze. Pusťte se do práce ještě teď, ať máte vše do prvního jarního dne hotové. Naše modely jsou upletené z kvalitních přízí od firmy Pingouin a od společnosti Coats. Pleťte z jejich přízí, ať máte zaručenou kvalitu všech modelů.

Kosmetika

Jaro je sice už na spadnutí, ale stále je ještě počasí, kde si zima pohrává nejen s našimi vlasy, ale i s pletí. Vyzkoušejte řadu kosmetických novinek, kde bude o vaši pleť dostatečně postaráno. Představujeme vám novinky, které kosmetické firmy pravidelně obměňují. Blíží se i svátek zamilovaných a proto je skvělé, že i obchody nabízejí drobné dárky s motivem srdíčka. Nakupujte pro své milé, ať máte dárky přichystané!

Recepty

Tentokrát pro vás Jarmila Mandžuková nachystala recepty jarního pečení. Máme pro vás báječný dort, květináčky pro děti a také takové malé kouzlení s těstem, které vás jistě osloví. My jsme vše pečlivě ochutnali a moc rádi doporučujeme!

Vazby

Nejkrásnější květiny jsou ty jarní – možná proto, že se na ně po dlouhé zimě tolik těšíme. Sněženky, pampelišky, ale i krásné květy sakury nebo mimóza, která je u nás trochu i vzácností. Vyzdobte si svůj domov voňavými květy a využijte přitom svou fantazii. Nebojte se kombinací, které ve výsledném dojmu působí mile a přirozeně!

Moderní techniky

Jarní období je ideální k tvoření doma. Dny ještě nejsou stále tak dlouhé, aby se dalo tvořit venku, tudíž můžete využít svůj volný čas k práci doma. Zkuste nějakou z našich novinek. Od jarního čísla máme pro vás připravenou malou školičku quillingu, kde vás postupně naučíme jednotlivé kroky práce. První díl tedy najdete právě v našem jarním čísle. Oceníte i práci s barvami na textil, zajímavé dekorace ze stuh nebo skládání z papíru, kde se naučíte nový druh květu. Nádherná je i naše jarní mozaika, která je propojena s pampeliškami.

Ruční práce

Jarní období je skvělé k háčkování, pletení nebo vyšívání. Pokud si netroufnete na velký vyšívaný ubrus plný bylinek (křížková výšivka), pak vás jistě osloví háčkovaná dětská deka plná zvířátek nebo šité miminko, které se bude líbit malým princeznám. Velkou novinkou je na 4 stranách plstění, které je využité na dekoracích do bytu - vy si tak můžete spolu s námi vyrobit kobereček, prostírky nebo dokonce misku na pečivo. Základem je výběr správné příze, která je připravena k plstění. Opět máme pro vás připravenou pletenou módu, háčkovanou originální tašku nebo uzlíčky vyšívanou mimózu.

Vydání časopisu DEKOR 2/2013 - vydáno: 5. 3. 2013

Charakteristika časopisu

Velikonoční číslo vyšlo jen několik týdnů před svátky. Celé velikonoční vydání časopisu bylo věnované nejen dekoracím pro Velikonoce, ale také zde nechybí klasické ruční práce, které v našem časopisu pravidelně nacházíte. Nejznámější symboly jarních svátků, zde mají svou velkou roli a samozřejmě jsou zastoupeni v několika provedeních. Ovečka, zajíc, beránek, slepička nebo kuřátko – to vše si můžete spolu s námi vyrobit. Velký úspěch u vás klasicky už mívá recyklace – i ta je zde zastoupena, recyklujeme papírové obaly od vajec, žárovky, papírové ruličky nebo plastové obaly! Nechybí samozřejmě ani tipy na velikonoční recepty. Velikonoční číslo si můžete objednat, stejně jako všechna čísla časopisu DEKOR z archivu, jen za 45 Kč, přímo na našich webových stránkách nebo na tel. č. 225 985 225 u společnosti SEND.


Vydání časopisu DEKOR 3/2013 - vydáno: 14. 5. 2013

Charakteristika časopisu

Letní číslo voní levandulí - přesně, jak napovídá titulní stránka časopisu. Pokud i pro vás je tato bylina typická pro letní období, nemělo by vám naše číslo chybět. Křížkové rozkresy, dekorace ze dřeva, plsti a textilu nebo jen vázání levandulových palic a věnců. Kromě fialové levandule zde však najdete i řadu jiných tipů pro letní tvoření - originální háčkovanou kabelku, šité doplňky do kuchyně, pletenou a háčkovanou módu. Dětské šaty pro letní prázdniny, marina styl a také další díl FIMO tvoření a quilling z papíru. Nezapomněli jsme ani na recepty, které jsou pro léto typické – čerstvé ovoce! Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 45 Kč, přímo na našich webových stránkách nebo na tel. č. 225 985 225 u společnosti SEND.


Vydání časopisu DEKOR 4/2013 - vydáno: 13. 8. 2013

Charakteristika časopisu

Podzimní číslo bylo plné šípku, jablíček a podzimních plodů. Patchworková deka, pletená originální móda nebo korálkové vyšívání, které je úplnou novinkou v kreativním světě. Pokud jste milovníky quiiling techniky, nenechte si naše číslo ujít a objednejte si ho do archivu, po celý rok nám vychází školička krok za krokem a v podzimním čísle vás učíme nádherné listy. Nechybí křížkové vyšívání, háčkování košíků z režného provázku, kašírování nebo motiv lištičky, která je trendem letošního podzimu. Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 45 Kč, přímo na našich webových stránkách nebo na tel. č. 225 985 225 u společnosti SEND – dekor@send.cz Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: predplatne@abompkapa.sk.


Vydání časopisu DEKOR 5/2013 - vydáno: 15. 10. 2013 - Advent

Charakteristika časopisu

Jak už sám titul napovídá, i zde je velké perníkové téma. Medvědi z perníku udělají pro adventní období radost nejen dětem, ale i dospělým. V čísle najdete šablony na všechny perníčky a po nazdobení můžete hned rozdávat.Adventní číslo nabízí i velké množství tipů na adventní kalendáře, které mohou být šité, vyšívané nebo vyráběné z papíru a papírových ruliček - stačí si jen vybrat. Součástí adventního čísla jsou klasické ruční práce, jako je pletení, háčkování a vyšívání, tak i moderní kreativní techniky. Opět nechybí ani recepty.


Vydání časopisu DEKOR 6/2013 - vydáno: 20. 11. 2013 - Vánoce

Charakteristika časopisu

Mikromozaika,alpské vyšívání nebo andělé - výpis jen těch nejzákladnějších tipů. 100 stran plných nápadů na vánoční dárky a tvoření na poslední chvíli. Velkým hitem je tvoření z papíru a rychlé dekorace na vánoční stůl. Nezapomínáme ani na pletené háčkované dárky, které potěší všechny věkové kategorie. Nenechte si ujít naše vánoční číslo, které prodáváme za sníženou cenu 45 Kč.


Vánoční speciál 2013

Objednávat ji můžete nyní v objednávce z archivu!

Na vaše přání jsme i v roce 2013 opět vydali speciál – vánoční knihu. 116 stran v knižní podobě s novými nápady a inspirací pro nejkrásnější svátky v roce! Kniha - vánoční speciál 2013 je stále v prodeji.