Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2021

Charakteristika časopisu

Nový rok jsme začali s jarním číslem, které nám vyšlo již začátkem ledna, kde jsme vám zařadili techniky, jako je vyšívání, pletení, háčkování nebo drhání. Černobílé téma - vyšívání řetízkové, ažurové nebo křížkové. Miniknihovnička 30 plemen psů pro křížkové vyšívání. Dále v jarním čísle najdete také macramé závěsů a doplňků, pletení over size pulovrů, háčkování tašek a prostírek. Velké téma - BOHO styl a vazby ze sušených květů, malba na dřevo, práce s kůží nebo s tvrdnoucí hmotou. Recepty pro zamilované, aneb. svátek sv. Valentýna. Objednejte si naše jarní 116 stránkové číslo za sníženou cenu 65 Kč.


Vydání časopisu DEKOR 2/2021

Charakteristika časopisu

Miniknihovnička křížkových rozkresů s motivem ptáčků. Vélké téma lnu a šití z této tkaniny, motivy zajíčků, včeliček, ptáčků. Zdobení velikonočních vajec, práce s papírem, drátkem, zlatou fólií nebo oblíbená technika quilling. Pletení, vyšívání, šití, háčkování, patchwork. Objednávejte naše velikonoční číslo, dokud je stále v prodeji.