Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2021

Charakteristika časopisu

Nový rok jsme začali s jarním číslem, které nám vyšlo již začátkem ledna, kde jsme vám zařadili techniky, jako je vyšívání, pletení, háčkování nebo drhání. Černobílé téma - vyšívání řetízkové, ažurové nebo křížkové. Miniknihovnička 30 plemen psů pro křížkové vyšívání. Dále v jarním čísle najdete také macramé závěsů a doplňků, pletení over size pulovrů, háčkování tašek a prostírek. Velké téma - BOHO styl a vazby ze sušených květů, malba na dřevo, práce s kůží nebo s tvrdnoucí hmotou. Recepty pro zamilované, aneb. svátek sv. Valentýna. Objednejte si naše jarní 116 stránkové číslo za sníženou cenu 65 Kč.


Vydání časopisu DEKOR 2/2021

Charakteristika časopisu

Miniknihovnička křížkových rozkresů s motivem ptáčků. Vélké téma lnu a šití z této tkaniny, motivy zajíčků, včeliček, ptáčků. Zdobení velikonočních vajec, práce s papírem, drátkem, zlatou fólií nebo oblíbená technika quilling. Pletení, vyšívání, šití, háčkování, patchwork. Objednávejte naše velikonoční číslo, dokud je stále v prodeji.


Vydání časopisu DEKOR 3/2021

Charakteristika časopisu

Rozšíření na 120 stran přináší nápady pro letní období. Nechybí zde techniky jako je macramé, pletení, šití, vyšívání, ale především několik stran oblíbeného háčkování. Můžete s námi šít z madeiry, vyšívat bylinky, háčkovat hračky nebo letní tašky a kabelky. Miniknihovnička je věnována bylinkám, kde najdete přes 30 předloh. Z kreativních technik je zastoupena malba na papír, sklo, porcelán a dřevo, vážeme věnce a tvoříme ze šustí. Jahodové recepty do letního čísla také patří. Užijte si léto s Dekorem.


Vydání časopisu DEKOR 4/2021

Charakteristika časopisu

120 stran pohodového tvoření pro nejbarevnější část roku. Listy, houby, zvířátka z lesa a sama příroda nám byla inspirací. Z technik nechybí patchwork, pletení krajkových vzorů pro malé i velké, háčkované hračky, vyšívané dekorace. Tipy na podzimní svátek HALLOWEEN a také recepty pro malé i velké. Rozhovor z Jižních Čech, kde si můžete objednat plédy a deky od českých oveček a také tip na výlet, kde se sklízejí mandle. 120 stran podzimních nápadů si doobjednejte do svého archivu. V prodeji do vyprodání.


Vydání časopisu DEKOR Vánoce

Charakteristika časopisu

120 stran nápadů pro nejkrásnější období v roce. Pletené a háčkované dekorace, hračky a móda pro malé i větší. Velké téma jmelí ve výšivce i tvoření z papíru. Vyšívaná abeceda, vánoční patchwork, sladké pečení, tvoření z papíru a tipy na zabalení dárků. Vánoční číslo bude v prodeji do vyprodání zásob!