Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2019

Charakteristika časopisu

116 stran jarního tvoření + ZDARMA miniknihovnička s popisem na 15 háčkovaných kytiček. Háčkované a šité tašky, křížkové vyšívání a nový horoskop pro křížkový steh. Šijeme dekorace ze lnu a pleteme a háčkujeme do jarního šatníku. Háčkovaný lapač snů a velká dekorace technikou macramé. Recepty pro všechny zamilované. Objednejte si naše jarní číslo do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 2/2019

Charakteristika časopisu

116 stran tipů pro zdobení velikonočního stolu a dekorací. ZDARMA - miniknihovnička 15 křížkových rozkresů, vyšívání korálky, zdobení vajec a šití drobných dárků. Háčkovaná móda, háčkovaná ovečka a pletené slepičky. Naučíme vás plést mašlovačku a upečete si s námi sladké dárky pro koledníky. Pomněnky, konvalinky nebo dekorace s kuřátky - 116 stran plných nápadů!


Vydání časopisu DEKOR 3/2019

Charakteristika časopisu

116 stran letního tvoření pro čas prázdnin a dovolené. 3D mapa pro děti, plážové tašky a šití pro nejmenší se střihem 1:1. Nechybí pletení, háčkování, šití nebo drhání. Z kreativních rubrik je zastopuno malování, práce s pryskyřicí nebo korálky. Miniknihovnička háčkování s 15 motivy lemovacích krajek. Pro nejvěrnější rozesíláme samolepky na zavařeniny.


Vydání časopisu DEKOR 4/2019

Charakteristika časopisu

Opět rozšířené vydání se 116 stranami, které nabité tipy pro podzimní tvoření. Z technik nechybí pletení, háčkování, ale i vyšívání nebo drhání a šití se střihy 1:1. Z modernějších rubrik je zařazeno korálkování, tkaní nebo tvoření s dětmi pro svátek Halloween. Miniknihovnička háčkovaných listů si získala velké množství příznivců a neměla by vám v archivu chybět. Nezapomněli jsme ani na podzimní recepty z dýní nebo podzimních plodů. Užijte si krásné babí léto s Dekorem a objednejte si svůj časopis až domů - pouze do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 5/2019

Charakteristika časopisu

116 stran plných tipů pro vánoční dárky. Najdete zde techniky: pletení, háčkování, šití dětské čepičky krok za krokem, vyšívání, origami, ozdoby ze slámy, zažehlovací korálky, náramky a hvězdičky z korálků, adventní věnce a kalendáře. Vánoční dárky pro čtyřnohé kamarády. Nechybí ani slavnostní vánoční pečení, netradiční perníčky a perníkové recepty.


Vydání časopisu DEKOR 6/2019

Charakteristika časopisu

Více jak 15 tipů pro háčkované ozdoby na vánoční strom, pletení, vyšívání a tvoření z papíru. Velké téma pomerančů pro vánoční svátky. Háčkované hračky a dekorace pro Štědrý den. Opět 116 stran plných nápadů pro nejkrásnější svátky v roce. Dárek navíc - staré pohlednice z první republiky pro další tvoření.