Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2020

Charakteristika časopisu

Nadále rozšířených 116 stran jsme doplnili o novou grafickou podobu. V jarním čísle najdete klasické ruční práce, zejména pletení pro úplné začátečníky, drhání, háčkování nebo šití. Zařadili jsme i miniknihovničku, která obsahuje křížkové rozkresy pro abecedu.Novinkou tohoto čísla je putování za tradicí - tentokrát na jih Francie za rozkvetlou mimózou a festivalem, který se každoročně pořádá v únoru. Motiv mimózy se postupně propojil i do kreativních rubrik, a tak si můžete mimózu vyšít klasickým nebo řetízkovým stehem. Nechybí vazba nebo výroba domácího mýdla. Z moderních technik se v čísle objevuje práce s papírem, betonem, dřevem apod. Šijeme dětem divadélko a háčkujeme lamu. Krásné tvoření přejeme, číslo je v prodeji pouze do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 2/2020

Charakteristika časopisu

Velikonoční číslo vás nejvíce zaujalo s miniknihovničkou háčkovaných vajec, více jak 15 předloh pro háčkování. Téma narcisek, zdobení vajec, malba na keramiku nebo linoryt. Nechybí macramé, pletení nebo klasické vyšívání a šití. Zajíčka jsme vyšívali, pletli, háčkovali i šili a dokonce jsme ho pro vás připravili i z papíru. Z moderních technik jsme zařadili práci s kůží, džínovinou nebo se dřevem. Objednávejte naše velikonoční číslo co nejdříve, dokud není vyprodané.


Vydání časopisu DEKOR 3/2020

Charakteristika časopisu

Máte naše letní číslo? Pokud ne, tak zkuste napravit. Vyšívané plátěné kecky z titulní strany byly hitem a do redakce nám přišlo několik desítek fotek. Kromě vyšívacího hitu, bylo velkým trendem i háčkování, pletení nebo drhání. Háčkované síťovky, vyšívané růže nebo drhané tašky - všechny letní vychytávky na 116 stranách. Nechybí samozřejmě ani vazby či ovocné pečení a zavařování. Levandule, olivy nebo vlčí mák? Ano to vše k létu patří, spolu s dekoracemi z obilí. Víte kam vyrazit za lány růžového máku? I to a mnohem jiné najdetete v nešem letním čísle. Stále máte možnost si ho doobjednat, dokud není vyprodané.


Vydání časopisu DEKOR 4/2020

Charakteristika časopisu

Háčkovaní, pletení a navíc macramé - technika, která zažívá svůj velký návrat. Moderní tipy do bytu a také doplňky do vašich šatníků. Pro děti šití šatů do školy a školky, motiv lišky a podzimní kabátek. Miniknihovnička origami a skládání z papíru. Vyšívání šípků, cibulákového vzoru nebo křížkových popdzimních motivů. Naučíte se s námi betonovou dýni nebo misky do koupelny, ukážeme vám, jak se šijí boty z kůže a budeme vyšívat kožené náramky. Recepty z jablíček a podzimních plodů. 116 stran nápadů pro podzimní dny.


Vydání časopisu DEKOR 5/2020

Charakteristika časopisu

124 stran příprav pro adventní období. Vážeme věnce, chystáme kalendáře, háčkujeme ozdoby a dárky pod stromeček. Nechybí miniknihovnička vánočních ozdob makramé technikou - více jak 15 tipů, které vás donutí tuto techniku vyzkoušet. Práce s papírem, vyšívání, pletení rukavic nebo práce s papírovým drátkem. Začínáme se školičkou patchworku, která vás bude provázek po celý rok, tentokrát máme pro vás 1. díl. Vánoční pečení patří štole, perníkové budce nebo brusinkovému koláči. Objednejte si naše číslo, pokud milujete Vánoce stejně jako my!


Vydání časopisu DEKOR 6/2020

Charakteristika časopisu

Mimořádných 124 stran, kde najdete nejen základní techniky (pletení, háčkování a vyšívání) ale i nové kreativní, na výrobu dárků, dekorací a vazeb pro nejkrásnější období v roce. Inspirovali jsme se v samotné přírodě. Jmelí, dřevo a motivy z přírody - to je to, co se nejčastěji objevuje na našich obrázkách. Miniknihovnička vánoční abecedy, šitý medvídek nebo háčkované hračky. Druhý díl oblíbeného patchworku a také práce s papírem, macramé a mnohem více. Nenechte si ujít nejprodávanější číslo roku - Vánoce.