Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 55 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 2,59 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2020

Charakteristika časopisu

Nadále rozšířených 116 stran jsme doplnili o novou grafickou podobu. V jarním čísle najdete klasické ruční práce, zejména pletení pro úplné začátečníky, drhání, háčkování nebo šití. Zařadili jsme i miniknihovničku, která obsahuje křížkové rozkresy pro abecedu.Novinkou tohoto čísla je putování za tradicí - tentokrát na jih Francie za rozkvetlou mimózou a festivalem, který se každoročně pořádá v únoru. Motiv mimózy se postupně propojil i do kreativních rubrik, a tak si můžete mimózu vyšít klasickým nebo řetízkovým stehem. Nechybí vazba nebo výroba domácího mýdla. Z moderních technik se v čísle objevuje práce s papírem, betonem, dřevem apod. Šijeme dětem divadélko a háčkujeme lamu. Krásné tvoření přejeme, číslo je v prodeji pouze do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 2/2020

Charakteristika časopisu

Velikonoční číslo vás nejvíce zaujalo s miniknihovničkou háčkovaných vajec, více jak 15 předloh pro háčkování. Téma narcisek, zdobení vajec, malba na keramiku nebo linoryt. Nechybí macramé, pletení nebo klasické vyšívání a šití. Zajíčka jsme vyšívali, pletli, háčkovali i šili a dokonce jsme ho pro vás připravili i z papíru. Z moderních technik jsme zařadili práci s kůží, džínovinou nebo se dřevem. Objednávejte naše velikonoční číslo co nejdříve, dokud není vyprodané.