Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2017

Charakteristika časopisu

Jarní číslo vám přináší spoustu tipů na výrobu domků a domečků - jak už napovídá samotný titul časopisu. Kromě skládání z papíru, perníkového domku, tak najdete i domeček z textilu nebo ze dřeva. Nechybí ani klasické ruční práce - jako je pletení, háčkování, vyšívání či šití. Objednejte si naše jarní číslo, které bude v prodeji do vyprodání zásob. 100 stran tipů a nápadů pro jarní čas za 45 Kč.


Vydání časopisu DEKOR 2/2017

Charakteristika časopisu

Tvoříte s dětmi dárky na koledu? Pak by vám nemělo chybět naše velikonoční číslo s nápady pro tvoření - a to nejen s dětmi. Vyzkoušejte si spolu s námi dekorace s motivy zajíčka, kuřátek nebo oveček - ozdobte kraslice a ti odvážnější si mohou podle našeho čísla vyrobit stolek z europalet. Nechybí pletená a háčkovaná móda a také tipy pro velikonoční pečení. Navíc je v čísle dárek pro všechny čtenáře - motiv motýlka, který bude zdobit vaše jarní vajíčka. Objednejte si z archivu naše velikonoční číslo, které vám budeme zasílat jen do vyprodání zásob!


Vydání časopisu DEKOR 3/2017

Charakteristika časopisu

Nestihli jste zakoupit naše letní číslo? Nevadí - můžete si ho u nás objednat až do vyprodání zásob. 100 stran háčkování pro letní pohodu, malování na textil, batika, výšivka ve folklórním stylu nebo 1. díl stužkové výšivky - naučíme vás, jak vyšívat nejen růže. Práce s tvrdnoucí hmotou, tkaní na stavu a mnoho jiných a dalších technik. Nechybí ani typické letní moučníky!


Vydání časopisu DEKOR 4/2017

Charakteristika časopisu

100 stran tipů pro barevné období. Nový trend - greenery style, se objevuje v interiéru i na doplňcích. Vyšijte si spolu s námi lišku, upleťte dětem veselé čepice nebo se s námi nachystejte na Halloween. Nechybí pletená móda, křížkové vyšívání a háčkované doplňky - macramé neboli drhání vás naučíme krok za krokem. Pokud vám stále chybí naše podzimní číslo ve vašem archivu - můžete si ho u nás zakoupit do vyprodání zásob!


Vydání časopisu DEKOR 5/2017

Charakteristika časopisu

Adventní číslo je plné vánočních a předvánočních nápadů pro jednodušší i náročnější tvoření. Toto číslo je slavnostní - 10 let na trhu, přináší dárek pro všechny - balicí papír a adventní kalendář. Tvořte s námi dárky pro své milované. Nechybí pletená móda, háčkované dekorace a recepty pro vánoční čas. Tipy na výrobu adventních kalendářů a ozdob z papíru pro vánoční atmosféru. Objednejte si naše slavnostní číslo, dokud ho máme na skladu - ať vám v archivu nechybí!


Vydání časopisu DEKOR 6/2017

Charakteristika časopisu

Vánoční číslo obsahuje, jak už sám název udává, tipy pro nejkrásnější svátky v roce. Dárky, dekorace a recepty na vánoční stůl. Navíc - jako dárek a bonus pro čtenářky, obsahuje malou miniknihovničku vánočních receptů.Najdete v časopise tipy pro šití, pletení, háčkování a také netradiční i klasické vyšívání. 108 stran nabitých nápady, které vám nesmí v archivu chybět! Objednávejte včas, vánoční čísla bývají brzy vyprodána!