Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2018

Charakteristika časopisu

108 stran jarních nápadů pro vaše tvoření. Miniknihovnička - 32 stran, plná vzorečků pro pletení, technika macramé do bytu a šití pro čtyřnohé kamarády. To vše najdete v našem jarním čísle, které si můžete objednat do vyprodání zásob. Nechybí ani pletení, vyšívání a recepty pro svátek všech zamilovaných.


Vydání časopisu DEKOR 2/2018

Charakteristika časopisu

108 stran velikonočních nápadů. Miniknihovnička - 32 stran, plná vzorečků pro háčkování, které se vám budou hodit - musíte je ve svém archivu mít! Nechybí tvoření pro děti, malování vajec, zdobení velikonočního stolu, háčkování kuřátek a šití slepiček. Novinka - houpačka pro děti - která si vás získala a která měla největší úspěch - byla vyrobena technikou macramé. To vše najdete v našem velikonočním čísle, které si můžete objednat do vyprodání zásob. Nechybí ani recepty pro velikonoční stůl.


Vydání časopisu DEKOR 3/2018

Charakteristika časopisu

108 stran pro letní tvoření. Miniknihovnička na pokračování - tentokrát 32 stran s motivky pro háčkování. Trendem léta je ratan a dekorace z tohoto materiálu. V letním čísle najdete inspiraci od moře, tipy na výlet, vázání věnečků nebo pečení letních moučníků. Tradiční techniky jsou zastoupeny háčkováním, pletením, vyšíváním a drháním. To vše a mnohem více najdete v našem letním čísle - objednávejte do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 4/2018

Charakteristika časopisu

108 stran pro podzimní čas a babí léto. Velké množství háčkovaných nápadů do vašeho šatníku nebo háčkování pro vaše děti. Nechybí ani praktická - Miniknihovnička na pokračování - tentokrát 32 stran s motivky pro pletené vzorečky. Trendem podzimního čísla je velké množství šití a háčkování. Najdete zde i netradiční tvoření s přírodními materiály, práci s mědí a jiné vychytávky. Pravidelně je zařazeno i vyšívání, drhání a podzimní koláče na téma podzimních plodů. Objednávejte si naše číslo jen do vyprodání zásob!


Vydání časopisu DEKOR 5/2018

Charakteristika časopisu

112 stran adventního tvoření + ZDARMA 24 samolepek pro všechny čtenáře. Nápady pro adventní období, dárky a dekorace. Nechybí ani tipy na adventní kalendáře nebo věnečky. Tvoření z FIMO hmoty, pletení, háčkování a inspirace ze severu - norské vzory a miniknihovnička 15 pletených vzorečků. Netradiční ozdoby na stromeček a balení dárků pro vaše nejbližší. Objednávejte si naše adventní číslo do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 6/2018

Charakteristika časopisu

108 stran vánočního tvoření + ZDARMA miniknihovnička s popisem na 15 háčkovaných vloček, které budete muset mít nejen na stromeček! Šité a pletené dárky pro děti, řezba na dřevo, křížkové vyšívání a luxusní pletená móda. Nechybí háčkovaný stromeček nebo stromeček z macramé. Základy pletení pro všechny začínající pletařky a tipy na vánoční stůl. Recepty a tipy na téma staročeské Vánoce - vrkoč, vizovice a perníčky. Objednávejte si naše vánoční číslo do vyprodání zásob.