Zaměření časopisu

Časopis DEKOR

Dovolte, abychom vám představili kreativní časopis DEKOR. První číslo vyšlo již v roce 2007 a od té doby vychází jako dvouměsíčník. Získal si už tisíce předplatitelů a jeho postavení na trhu je s každým číslem lepší.

Časopis má pravidelně 108 stran a jeho rubriky jsou stále zachovány – ruční práce a kreativita (křížkové vyšívání, háčkování, pletení, šití, klasické vyšívání, patchwork), moderní techniky (malba na sklo a porcelán, ubrousková technika, drátkování, korálky a korálkování, malování a papírové vystřihování), vaření, květinové vazby a aranžování, kosmetika a novinky na trhu.

Časopis tiskneme na křídovém papíře s lakovanou obálkou a tím se zařadil mezi časopisy luxusní. Velice si vážíme svých pravidelných čtenářek a snažíme se zasílat s každým číslem drobné dárky, určené ke kreativitě nebo jen jako milou pozornost.

Chtěli bychom svým čtenářům poděkovat za přízeň a skvělý ohlas, který nám dávají najevo nejen tím, že nám posílají krásné dopisy, ale také tím, že si náš časopis předplatí na celý rok! Doufáme, a budeme se o to moc snažit, abyste u nás stále nacházeli mnoho inspirace a nápadů, které vám pomohou nejen vyzdobit si svůj domov, připravit dárky pro nejbližší, ale především krásně relaxovat u drobných ručních prací.

Můžete spolu s námi i spolupracovat na přípravě časopisu a to především tak, že nám napíšete, co byste rádi našli v našich rubrikách – ať už se jedná o klasické nebo i moderní techniky. Zasílejte nám i fotografie hotových výrobků, které jste podle našeho časopisu vyrobili, rádi se podíváme a o obrázky se podělíme i s ostatními čtenáři. Jsme také na facebooku, kde je nás více než 34 tisíc.

Časopis DEKOR

Rubriky časopisu

  • Móda
  • Kosmetika
  • Recepty
  • Vazby
  • Moderní techniky
  • Ruční práce