Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2023

Charakteristika časopisu

K jaru patří ptačí zpěv, a tak i naše číslo je plné vyšívání, malování a vypalování s motivy ptáčků. Nenechte si ujít i 1. díl naší miniknihovničky s pletenými vzorečky na pokračování. Prvních 15 ks najdete právě v jarním čísle. Makramé, háčkované doplňky do koupelny, raglánový pletený svetr, háčkované auto nebo pletený medvídek, to je jen malá ukázka 108 stránkového jarního čísla. Z kreativních technik je novinkou terrrazzo (teraco), práce s tvrdnoucí hmotou nebo linoryt. Nechybí ani recepty - tentokrát hraje hlavní roli mák a recepty s ním. Jarní číslo je v prodeji u nás až do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 2/2023

Charakteristika časopisu

Šití z omyvatelného papíru, vyšívané papírové krabičky, zdobení vajec, pečení sladkostí. Pletené a háčkované pulovry, hračky a tvoření pro děti a s dětmi z papíru. Vázání košíčků, tipy na zažehlovací korálky, vystřihování a vyřezávání z papíru. Velikonoční macramé a šité dekorace. To vše a mnohem víc ve velikonočním Dekoru. Objednávejte do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 3/2023

Charakteristika časopisu

108 stran, které voní létem. Recepty z letního ovoce, vyšívané šaty, košile a doplňky na prázdniny. Nechybí ani další díl miniknihovničky pletených vzorečků, které jsou volným pokračovaním předešlých čísel. Práce s ratanem, odlévání tvrdnoucí hmoty, háčkování a šití, dárky a doplňky pro děti. Letní tašky nejen k pláži. Krásné letní tvoření, které je v prodeji do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 4/2023

Charakteristika časopisu

108 stran plných na tvoření v barvách spadaného listí. Práce s papírem, barvami, šití, pletení nebo háčkování. Začínáme se školičkou patchworku, která vás bude provázet po celý rok. Pletení pro děti a háčkování pro malé i velké. Nechybí ani recepty z podzimních plodů. Užijte si s námi babí léto a objednejte časopis dříve, než bude vyprodán.