Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2015 - vydáno: 27. 1. 2015

Charakteristika časopisu

Jarní číslo vás bude inspirovat při výrobě dekorací z tvrdnoucí hmoty, naučíte se s námi rychlou ptačí budku a také můžete vyšívat řetízkovým a křížkovým stehem. Nezapomněli jsme ani na pletenou a háčkovanou módu, popis na háčkované polštáře a bačkůrky a také pletený pléd přes postel. Oslavíte s námi svátek sv. Valentýna a namalujete si s námi fialky. Bylinky vládnou kuchyni a našim receptům. Objednávejte naše archivní čísla za 45 Kč.


Vydání časopisu DEKOR 2/2015 - vydáno: 3. 3. 2015

Charakteristika časopisu

Nápady pro nejbarevnější svátky v roce. Zdobení a malování vajec, recyklace papírových obalů na vejce, nechybí ani pletená a háčkovaná móda a spousta nových inspirací pro jarní tvoření. Nechybí ani recepty a tvoření pro nejmenší - motiv zajíčka nebo slepičky je samozřejmostí. Objednejte si naše číslo za sníženou cenu - ať vám v archivu nechybí. Zasíláme do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 3/2015 - vydáno: 19. 5. 2015

Charakteristika časopisu

Inspirace a nápady pro letní období. Kroužková výšivka, ažura, křížkové vyšívání nebo plná výšivka - modré vyšívání na chalupu. Levandule v dekoracích nebo letní ovoce a nápady pro prázdninové tvoření. Nechybí ani báječné recepty z jahod. Chystáte svatbu? V letním čísle najdete tipy, jak připravit originální a přesto velmi krásné dekorace pro svatební den. Objednávejte si naše archivní čísla do vyprodání zásob!


Vydání časopisu DEKOR 4/2015 - vydáno: 18. 8. 2015

Charakteristika časopisu

Podzimní záplava nápadů nejen na tvoření z dýní. Háčkování tašek z provázku, vyšívání stuhou a inspirace pro malé školáky do školky a školy. Naučte se s námi plést, háčkovat, vyšívat nebo jen tvořit z papíru! Vyzdobte si byt či dům podzimními dekoracemi a přivítejte spolu s námi babí léto! Objednávejte si naše archivní čísla až do vyprodání zásob. Ať vám žádné nechybí!


Vydání časopisu DEKOR 5/2015 - vydáno: 10. 10. 2015

Charakteristika časopisu

Adventní číslo obsahuje nejen klasické ruční práce, jako je pletení a vyšívání, ale také kreativní tvoření pro adventní období - kalendáře, věnce a svícny. Můžete si spolu s námi upéct cukroví a perníkový svícen. Nachystat dárky pro děti, oslavit svátky na chalupě. Pracujeme s tvrdnoucí hmotou, tabulovou barvou a vystřihujeme z papíru. 100 stran plných nápadů pro tvoření, které by vám neměly chybět!


Vydání časopisu DEKOR 6/2015 - vydáno: 10. 11. 2015

Charakteristika časopisu

100 stran vánočních tipů pro výrobu dárků, stolování, hraček - pletená a háčkovaná inspirace. Nechybí ani pečené cukroví, tipy na perníčky, koření a dekorace. Najdete zde klasické ruční práce, moderní techniky, kreativní rubriky a zdobení, malování, korálkování. Nenechte si ujít vánoční číslo, které prodáváme pouze do vyprodání zásob. Při objednání jen za 45 Kč.


Speciální vydání časopisu DEKOR - Křížková výšivka

Charakteristika časopisu

Speciální číslo - tentokrát zaměřené na křížkovou výšivku. Nabízíme Vám 116 stran nápadů a rozkresů pro celý rok - jaro, léto, podzim i zima. Najdete zde souhrn nejoblíbenějších předloh, které již v Dekoru vyšly, a také spoustu nových, které jsou připravené pouze pro speciální číslo! Objednávat lze speciál pouze zde, není v prodeji na novinovém stánku! Cena 99,- Kč, nebo 4,89 EUR.