Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 65 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 3,30 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2022

Charakteristika časopisu

Nechybí vám naše jarní číslo? A co všechno vás v něm čeká? Oblíbená miniknihovnička, kde najdete 30 předloh vašich kočičích mazlíčků, dále pletené doplňky do vašeho šatníku. Háčkované letadýlko pro malé kluky, inspirace z dekorační plsti, šití pro pejsky a také práce se dřevem a překližkou. Na vaše přání jsme zařadili velké téma citrusů a to nejen mezi recepty, najdete zde citronky háčkované, vyšívané nebo malované... Jarní číslo máme pro vás v prodeji jen do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 2/2022

Charakteristika časopisu

Miniknihovnička velikonočního papírového tvoření pro děti. Vélké téma pletení a šití pro nejmenší děti - střih na hnízdečko a zavinovačku. Háčkovaná ovečka a zajíček, šité hračky a motivy pro velikonoční stůl. Netradiční výroba z dřevěné dýhy a ratanu - košíky a dekorace. Zdobení velikonočních vajec, jarní pečení a recepty pro slavnostní stůl. Objednávejte naše velikonoční číslo a doplňte si tak svůj atrchiv.


Vydání časopisu DEKOR 3/2022

Charakteristika časopisu

108 stran nápadů pro pletení, šití a vyšívání. Háčkování letních tašek a kabelek z papírového provázku, vyšívané ubrusy, prostírky a obaly na telefon. Šití letních šatů včetně střihů a práce s barvou na textil. Můžete si s námi vyrobit domácí skleník z dřevěných fotorámečků a nechybí ani recepty z letního ovoce. Objednávat můžete jen do vyprodání zásob.