Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 55 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 2,59 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: objednavky@ipredplatne.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2019

Charakteristika časopisu

116 stran jarního tvoření + ZDARMA miniknihovnička s popisem na 15 háčkovaných kytiček. Háčkované a šité tašky, křížkové vyšívání a nový horoskop pro křížkový steh. Šijeme dekorace ze lnu a pleteme a háčkujeme do jarního šatníku. Háčkovaný lapač snů a velká dekorace technikou macramé. Recepty pro všechny zamilované. Objednejte si naše jarní číslo do vyprodání zásob.


Vydání časopisu DEKOR 2/2019

Charakteristika časopisu

116 stran tipů pro zdobení velikonočního stolu a dekorací. ZDARMA - miniknihovnička 15 křížkových rozkresů, vyšívání korálky, zdobení vajec a šití drobných dárků. Háčkovaná móda, háčkovaná ovečka a pletené slepičky. Naučíme vás plést mašlovačku a upečete si s námi sladké dárky pro koledníky. Pomněnky, konvalinky nebo dekorace s kuřátky - 116 stran plných nápadů!


Vydání časopisu DEKOR 3/2019

Charakteristika časopisu

116 stran letního tvoření pro čas prázdnin a dovolené. 3D mapa pro děti, plážové tašky a šití pro nejmenší se střihem 1:1. Nechybí pletení, háčkování, šití nebo drhání. Z kreativních rubrik je zastopuno malování, práce s pryskyřicí nebo korálky. Miniknihovnička háčkování s 15 motivy lemovacích krajek. Pro nejvěrnější rozesíláme samolepky na zavařeniny.