Archiv časopisu

Nesehnali nebo jste si nestihli koupit dříve vydaná čísla?

Doplňte si svůj archiv a objednávejte si jen za 45 Kč, přímo na SEND – dekor@send.cz

Slovenské čtenářky si mohou archivní čísla objednávat za 2,10 EUR + poštovné na bezplatné lince 0800 188 826 nebo přes email: predplatne@abompkapa.sk.

Objednávka Česko Objednávka Slovensko

Vydání časopisu DEKOR 1/2017

Charakteristika časopisu

Jarní číslo vám přináší spoustu tipů na výrobu domků a domečků - jak už napovídá samotný titul časopisu. Kromě skládání z papíru, perníkového domku, tak najdete i domeček z textilu nebo ze dřeva. Nechybí ani klasické ruční práce - jako je pletení, háčkování, vyšívání či šití. Objednejte si naše jarní číslo, které bude v prodeji do vyprodání zásob. 100 stran tipů a nápadů pro jarní čas za 45 Kč.


Vydání časopisu DEKOR 2/2017

Charakteristika časopisu

Tvoříte s dětmi dárky na koledu? Pak by vám nemělo chybět naše velikonoční číslo s nápady pro tvoření - a to nejen s dětmi. Vyzkoušejte si spolu s námi dekorace s motivy zajíčka, kuřátek nebo oveček - ozdobte kraslice a ti odvážnější si mohou podle našeho čísla vyrobit stolek z europalet. Nechybí pletená a háčkovaná móda a také tipy pro velikonoční pečení. Navíc je v čísle dárek pro všechny čtenáře - motiv motýlka, který bude zdobit vaše jarní vajíčka. Objednejte si z archivu naše velikonoční číslo, které vám budeme zasílat jen do vyprodání zásob!